Dzwoń: +48 501 224 296                         

AUTO ZASTĘPCZE z OC SPRAWCY

Uszkodzone auto? Jesteś poszkodowany? Nie rezygnuj z planów, wynajmij darmowe auto zastępcze!

Auto zastępcze przysługuje każdej osobie prywatnej oraz firmie, która w skutek szkody z oc utraciła możliwość poruszania się swoim pojazdem na co dzień (do pracy, na zakupy itp.). Oddajemy do dyspozycji naszą flotę zupełnie za darmo, sami w pełni zajmujemy się wszelkimi formalnościami oraz rozliczeniem z ubezpieczycielem sprawcy. Auta, którymi dysponujemy to nowe i dobrze wyposażone pojazdy o różnym zastosowaniu. Prócz zwykłych aut osobowych oferujemy busy, auta dostawcze, izotermy, auto lawety i inne. Każdy pojazd dowozimy na umówiony wcześniej adres, a nawet bezpośrednio na miejsce zdarzenia! Działamy na terenie Śląska i małopolski.

 

 

Kiedy?

 Auto zastępcze należy się poszkodowanemu:

a) Od dnia zdarzenia, gdy stan techniczny uszkodzonego auta nie pozwala na bezpieczne kontynuowanie jazdy tj. jeżeli został zabrany dowód rejestracyjny, rozbita jest szyba, lampa lub wystają ostre elementy.

b) W przypadku, gdy uszkodzone auto jest „jezdne” i można się nim swobodnie, bezpiecznie poruszać, pojazd zastępczy wydajemy na czas naprawy, który wynika kosztorysu, czyli na tzw. Technologiczny czas naprawy.

Jakie auto?

Posiadamy auta zastępcze niemal każdego rodzaju i zastosowania, klient może liczyć na pojazd podobnej wielkości i klasy co uszkodzony.

Koszt?

Każda poszkodowana osoba może korzystać z naszych usług całkowicie za darmo.

Formalności?

Nasi wykwalifikowani pracownicy dopilnują aby cały wynajem przebiegał z minimalnym udziałem osoby poszkodowanej- sami zajmujemy się formalnościami i kontaktem z towarzystwem ubezpieczeń. Przed zakończeniem wynajmu, z wyprzedzeniem telefonicznie informujemy o dacie zwrotu auta zastępczego, po które przyjedziemy.

Czas wynajmu?

Auto zastępcze udostępniamy na okres gdy szkoda jest likwidowana, czas ten dzielimy na dwa typy które ze względu na charakter pozwalają określić długość wynajmu. a) szkoda całkowita- auto należy się aż do momentu wypłaty odszkodowania na konto poszkodowanego (do 31 dni, za wyjątkiem sytuacji nietypowych) b) szkoda częściowa- długość wynajmu auta zastępczego przy szkodzie częściowej liczymy na podstawie kosztorysu, liczy się „technologiczny czas naprawy” który wyliczamy indywidualnie dla każdej szkody.

Porady prawne:

Oferujemy dodatkowo bezpłatne porady prawne, informujemy o przywilejach które przysługują osobie poszkodowanej oraz dbamy by cały proces likwidacji szkody przebiegł bezstresowo.

Gdzie:

Bezgotówkowy wynajem aut z OC sprawcy realizujemy już miastach:  Alwernia, Balice, Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chrzanów, Chełmek, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Kamień, Katowice, Kraków, Krzeszowice, Mikołów, Mysłowice, Olkusz, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Zabrze, Zator. Lista miast w których świadczymy nasze usługi jest stale poszerzana.

Jeśli mieszkasz w innym mieście niż te wymienione powyżej, dzwoń 501-224-296 lub pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. postaramy się pomóc.

Adres Centrali

43-600 Jaworzno

Gryfitów 4

Kontakt

Telefon: +48 501 224 296

Komórka: +48 508 688 072 

Email: biuro@auto-zastepcze.eu

Obsługujemy Województwa

Małopolskie, Opolskie, Łódzkie, Śląskie, Świetokrzyskie

Dzwoń: +48 501 224 296