Dzwoń: +48 501 224 296                         

Likwidacja szkód

Oferujemy bezgotówkowe usługi, które po kolizji z OC sprawcy pozwolą Państwu funkcjonować jak co dzień. Proces likwidacji szkody opisany poniżej jest dla naszych klientów całkowicie bezpłatny. Ryzyko powstałych sporów z ubezpieczycielem bierzemy na siebie.

 

Osobie poszkodowanej w kolizji drogowej przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy. Szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ. Samochód dostarczony zostanie pod wskazany adres jeszcze w tym samym dniu, a możliwe że nawet na miejsce kolizji. W 10 minut uda załatwić się wszelkie formalności, a Państwo otrzymacie sprawny i bezpieczny samochód zastępczy. Koszty związane z wynajmem zostaną pokryte przez ubezpieczyciela z polisy sprawcy.

Osobie poszkodowanej w kolizji drogowej poza samochodem zastępczym z OC sprawcy przysługuje również bezgotówkowe holowanie do miejsca zamieszkania lub na warsztat. Oferujemy również bezgotówkowy parking uszkodzonego pojazdu. Usługa holowania oraz parkingu również zostanie pokryta przez ubezpieczyciela z polisy sprawcy.

Samochód zastępczy z OC sprawcy oraz holowanie to nie wszystko. Oferujemy również pomoc przy likwidacji powstałej szkody: kontakt z ubezpieczycielem, kwestie formalne oraz obsługę prawną. Oferujemy również bezgotówkową naprawę uszkodzonego pojazdu w naszym warsztacie mechaniczno-blacharsko-lakierniczym. Prawie 20sto letnie doświadczenie w tej branży pozwala nam przeprowadzić naprawę zgodnie z procedurami stosowanym przez ASO znanych i renomowanych marek.

Wysokość odszkodowania została zaniżona? Niestety to nic nowego.

Firmy ubezpieczeniowe bardzo często świadomie zaniżają wartość części, skracają ilość roboczogodzin oraz obniżają stawki, przez co wydana decyzja o odszkodowaniu może nie być dla Państwa satysfakcjonująca. Składanie odwołań zazwyczaj okazuje się być nieskuteczne, a pochłania bardzo dużo czasu oraz nerwów.

Możemy odkupić Państwa szkodę jeśli:

  • kolizja miała miejsce do 3 lat wstecz,
  • samochód był naprawiany bezgotówkowo (nie na faktury, które zostały przesłane do firmy ubezpieczeniowej) oraz odszkodowanie trafiło bezpośrednio na rachunek bankowy,
  • nie została podpisana ugoda z firmą ubezpieczeniową.

Co zrobić, aby skorzystać z którejś opcji? Prosimy o kontakt z nami – 501 224 296.

Adres Centrali

43-600 Jaworzno

Gryfitów 4

Kontakt

Telefon: +48 501 224 296

Komórka: +48 508 688 072 

Email: biuro@auto-zastepcze.eu

Obsługujemy Województwa

Małopolskie, Opolskie, Łódzkie, Śląskie, Świetokrzyskie

Dzwoń: +48 501 224 296