Dzwoń: +48 501 224 296                         

O nas

Pod marką Auto-Banasik służymy pomocą każdej poszkodowanej osobie w kolizji, wypadku i innych przykrych okolicznościach. Udzielamy indywidualnego wsparcia każdemu klientowi- zapewniamy całkowicie za darmo auto zastępcze z oc sprawcy oraz pomoc w komunikacji z towarzystwem ubezpieczeń. Działając od 18 lat na rynku jesteśmy w stanie skutecznie określić Państwa prawa i przywileje. Dobrze znamy obowiązki ubezpieczalni co może pomóc w kwestiach spornych, nasze doświadczenie pozwoli na możliwie najszybszy proces likwidacji całej szkody.

Auta zastępcze które oferujemy to wysokiej klasy nowe pojazdy dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań. Darmowe auto zastępcze przysługuje każdej osobie prywatnej, firmie i instytucji, gdzie pojazd został uszkodzony z winy innego uczestnika ruchu drogowego. Ponadto oferujemy szereg pojazdów nietypowych takich jak auta luksusowe, dostawcze, busy, izotermy, które wynająć można również prywatnie, do własnych potrzeb. Staramy się aby każdy klient był usatysfakcjonowany jakością oferowanych przez nas usług.

 

Bezpłatny wynajem aut z OC sprawcy realizujemy już miastach: Alwernia, Balice, Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chrzanów, Chełmek, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Kamień, Katowice, Kraków, Krzeszowice, Mikołów, Mysłowice Olkusz, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Zabrze, Zator. Lista miast w których świadczymy nasze usługi jest stale poszerzana. Jeśli mieszkasz w innym mieście niż te wymienione powyżej, dzwoń postaramy się pomóc.

Adres Centrali

43-600 Jaworzno

Gryfitów 4

Kontakt

Telefon: +48 501 224 296

Komórka: +48 508 688 072 

Email: biuro@auto-zastepcze.eu

Obsługujemy Województwa

Małopolskie, Opolskie, Łódzkie, Śląskie, Świetokrzyskie

Dzwoń: +48 501 224 296